O Nas

Informacje o naszej firmie

Nasza firma zdobyła doświadczenie na rynku usług budowlanych, dzięki wykonywaniu remontów, a także świadczeniu usług z zakresu hydrauliki i elektryki, malowaniu pomieszczeń, czy kładzeniu gładzi i montażu płyt K-G. Przez wiele lat funkcjonowaliśmy jako specjaliści, których wyróżnia najwyższa jakość usług, ogromna wiedza i doświadczenie, a także indywidualne podejście do każdego klienta. Od kilku sezonów, zajmujemy się świadczeniem takich usług jak osuszanie budynków po zalaniu. Oferujemy pomoc w tym zakresie na terenie Warszawy i okolic.

W ramach proponowanych przez nas działań, możemy pomóc wielu klientom pozbyć się problemu wilgoci, występującej w pomieszczeniach mieszkalnych i firmowych. Oferowane przez nas osuszanie ścian metodą iniekcji, cieszy się ogromnym zainteresowaniem wielu osób. Jest to bardzo skuteczna i nieinwazyjna metoda, która przywraca pomieszczeniom ich pierwotny stan. Wykorzystywana przez nas iniekcja do osuszania ścian, gwarantuje doskonały rezultat przeprowadzonych prac, jak również zapobiega nawrotowi problemu.

Osuszanie ścian metodą iniekcji – skuteczny, trwały i mało inwazyjny sposób na pozbycie się wilgoci

Jesteśmy znaną i cenioną firmą, która oferuje osuszanie fundamentów w domu, jak również bezinwazyjne osuszanie budynków. Każde, przyjęte przez nas zlecenie, jest wykonywane w krótkim czasie, w sposób rzetelny i fachowy. Proponowane przez nas osuszanie ścian budynku, poprzedzone jest zawsze bardzo dokładną oceną zaistniałego problemu. Dzięki temu jesteśmy w stanie podjąć właściwe kroki, zmierzające do całkowitego zlikwidowania wilgoci, aby nie wpływała ona negatywnie na stan techniczny danego budynku.

Polecane przez nas osuszanie ścian fundamentowych, jak i realizowanie usług, do których należy, między innymi, podcinanie murów, czy szybkie i skuteczne odgrzybianie budynków, poprzedzone jest przedstawieniem każdemu klientowi szczegółowo opracowanego kosztorysu. Zawiera on ceny łącznie z robocizną. Dzięki temu osoba, zlecająca nam osuszanie muru jest w pełni świadoma kosztów tego rodzaju usługi.

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi, takie jak m.in. osuszanie domów, mieszkań i firm. Jesteśmy cenionymi specjalistami, którzy wykorzystują w swojej pracy nowoczesny sprzęt, jak również sprawdzone metody działania. Proponujemy osuszanie fundamentów metodą iniekcji, które uznaje się za niezwykle skuteczny i szybki sposób na pozbycie się wilgoci oraz zapobieganie jej nawrotowi. Dodatkowo dysponujemy urządzeniami, które można wykorzystać do przeprowadzenia prac naprawczych, zmierzających do zlikwidowania szkód, związanych z zalaniem i zawilgoceniem konkretnego budynku. Przeprowadzana przez nas iniekcja budynku, zawsze jest poprzedzona dokładną oceną i analizą powstałego problemu.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub formularza kontaktowego.
Działamy z najnowszymi technologiami oraz z profesjonalnym doradztwem dla klienta.